Naujas „Vilnius Challenge“ etapas

Daug visko įvyko ir pasikeitė nuo renginio 2009 metais, kai beveik 250 pirmųjų „Vilnius Challenge“ dalyvių rikiavosi prie starto linijos. Tuomet pažinojome beveik kiekvieną dalyvį asmeniškai.
Per visą „Vilnius Challenge“ gyvavimo laikotarpį mūsų multi-sporto trasas išbandė daugiau nei 3000 sportininkų ir aktyvaus laisvalaikio entuziastų. Turime net 16 „Vilnius Challenge“ veteranų, kurie prie starto linijos stojo ir mūsų mestą iššūkį priėmė visus septynerius metus. Kasmet augantis dalyvių skaičius ne vien džiugina, bet ir skatina auginti ir tobulinti renginį, kad jis būtų dar įdomesnis, spalvingesnis, ryškesnis ir taptų tikro nuotykio sinonimu.

Kiekvieni nauji metai mums yra ne vien renginio tęsinys, bet ir nauja pradžia. Pernai tapę gausiausiu multi-sporto renginiu, šiemet siekiame naujų tikslų.

Pirmasis pokytis šiemet – naujas varžybų puslapis. Dirbome tam, kad jis ne vien tiksliau atspindėtų mūsų renginį, bet ir būtų informatyvesnis bei patogesnis visiems jums. Viena iš naujienų puslapyje – tinklaraštis, arba trumpai tariant – blog’as . Čia dalinsimės savo mintimis, iššūkiais, patarimais, naujais draugais ir partneriais. Galbūt kartais norėsime jūsų patarimo, o kartais pristatysime naujienas.

Tad sveiki atvykę.