blog_lt

Vilnius Challenge 2016 rezultatai - kodėl susimovėme?
Testas naujienlaiškiui
Skirk 2 % GPM – padėk Vilnius Challenge augti
Jau septynerius metus Vilnius Challenge ieško rėmėjų, idėjos palaikytojų ir partnerių, kad didžiausias šiuo metu multi-sporto renginys ne vien įvyktų dar kartą, bet ir augtų bei plėstųsi. Niekada to nedarėme, tačiau šiemet nusprendėme pakviesti Vilnius Challenge dalyvius bei draugus prisidėti prie šio renginio vystymosi.
Kas vyksta didžiausio multi sporto renginio viduje?
Birželio pirmąjį savaitgalį pasibaigęs multi sporto renginys nėra tik viso ko pabaiga, tai yra jau pirmasis žingsnis sekančio multi sporto renginio organizavimo procese. Vos iš trasos grįžusių jūsų nuomonės mums yra nuorodos kokia kryptimi, ką tobulindami ar ko nedarydami turime judėti toliau. Ką dar turime nuveikti, kad eilės prie punktų visiškai sumažėtų ar kokia užduotis turėtų tapti dar smagesniu iššūkiu.
Aš ir Vilnius Challenge
Mano rytas prasideda su Vilnius Challenge. Aš einu miegoti su Vilnius Challenge. Vilnius Challenge dažnai atima iš manęs pusryčius, pietus ir/ar vakarienę. Vilnius Challenge neleidžia man miegoti. Aš ir Vilnius Challenge dėl to dažnai pykstamės. Jis tarsi daug reikalaujantis, aikštingas vaikas. Labai mylimas vaikas. Darbas prie tokio projekto užtikrina, kad gyvenime niekada nepasijaus rutinos kvapo. Taip pat suteikia garantiją, kad laiko planavimas taps beveik neįmanomas – dienotvarkė nenuspėjama ir chaotiška...
Naujas „Vilnius Challenge“ etapas
Daug visko įvyko ir pasikeitė nuo renginio 2009 metais, kai beveik 250 pirmųjų „Vilnius Challenge“ dalyvių rikiavosi prie starto linijos. Tuomet pažinojome beveik kiekvieną dalyvį asmeniškai. Per visą „Vilnius Challenge“ gyvavimo laikotarpį mūsų multi-sporto trasas išbandė daugiau nei 3000 sportininkų ir aktyvaus laisvalaikio entuziastų. Turime net 16 „Vilnius Challenge“ veteranų, kurie prie starto linijos stojo ir mūsų mestą iššūkį priėmė visus septynerius metus.